Choď na obsah Choď na menu
 


Rekreačná dialyza

 

bardejovske-kupele_jpg1.jpg

Vzhľadom na blízskosť Bardejovských Kúpeľov (3km) poskytujeme dialyzačné služby aj klientom na kúpeľnej liečbe alebo rekreačným klientom.

 

Stredisko je umiestnené v prietoroch NsP Sv. Jakuba v Bardejove. Má dve dialyzačné sály. Na jednej sále je 8 ložok a druhá je dvojlôžková. V jednej smene možeme dialyzovať maximálne 9 pacientov.

Interiér dialyzačného strediska je vybavený a zariadený tak, aby na pacientov posobil príjemným dojmom a pripomínal im domáce prostredie. Ku komfortu im prispievajú televízne prijímače, DVD prehrávač, rádio, klimatizácia.

Dyalizačné stredisko je vybavene dialyzačnými monitormi firmy s možnosťou vykonávania hemodialýzy, hemodiafiltracie a hemoperfuzie.

Tri dni v týždni pracujeme v trojsmennej prevádzke ( pondelok, streda, piatok) a v ostatné dni ( utorok, štvrtok, sobota) v dvojsmennej prevádzke. Nepretržitá starostlivosť je zabespečená telefonickou pohotovosťou lekárov a sestier.

Pracovný tím nášho strediska tvoria traja lekári, osem sestier, jeden ošetrovateľ a dvaja sanitári.

Počas dialyzy pacientom podávame malé občerstvenie vo forme bufetovej stravy. V píipade požiadaviek pacientom podávame čaj, kavu a iné nápoje. Súčasťou strediska je aj nefrologická ambulancia, ktorá funguje 5 dni v tyždni a poskytuje odbornú starostlivosť pre ambulantných a hospitalizovaných pacientov s chorobami obličiek.

 
 

 

PortrétKontakt

Pemax-Nefro s.r.o.

SV. Jakuba 21
085 01
Bardejov

054/4788475

pemaxaef@stonline.sk


Archív

Kalendár
<< júl / 2020 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 95864
Mesiac: 2411
Deň: 87