Choď na obsah Choď na menu
 


Štruktúra

DIALYZAČNÉ  STREDISKO

Poskytuje mimotelovú eliminačnú liečbu vo forme henodialýzy a hemodiafiltrácie pre chronických pacientov s dekompenzovanou obličkovou nedostatočnostou. V rámci liečebných procedúr poskytuje liečbu pre pacientov s chronickým zlýhaním obličiek v terminálnom štádiu, akútnu a chronickú dialyzačnú liečbu pre pacientov v rámci transplantacného programu. Poskytujeme aj služby pre návštevníkov blízkych Bardejovských Kúpelov a dovolenkových pacientov. Dialyzačné stredisko má 8 chronických lôžok, ktoré sú vybavené dialyzačnými monitormi firmy Frescenius Medical Care Slovensko typ 4008 B, typ 4008B OCM a 4008S pre hemodiafiltráciu. Dve pracoviská sú izolované pre komplikované stavy, jedno pre infikované stavy.

 

NEFROLOGICKÁ  AMBULANCIA

Je súčastou dialyzačného strediska. Prevádzka je zabezpečovaná každý deň v dopoludňajších hodinách od  08.00 hod. Do  12.00 hod. Poskytuje zdravotnú starostlivosť pre pacientov s chronickou obličkovou nedostatočnostou. V prípade potreby ambulancia poskytuje vyšetrenia pacientov vo forme všeobecnej konzultačnej ambulancie. Ambulancia poskytuje aj liečebno-preventívnu a dispenzárnu starostlivost pre pacientov pred a po zaradení do dialyzačného programu. Súčasne nefrologická ambulancia poskytuje konziliárne vyšetrenia pre pacientov hospitalizovaných na lôžkových oddeleniach NsP Sv. Jakuba, n.o., Bardejov.

 

EKONOMICKO-TECHNICKÉ A PREVÁDZKOVÉ ODDELENIE

Zabezpečuje plynulý chod celého dialyzačného strediska a ambulancie z hľadiska:
ekonomického
pesonálneho
zásobovacieho
technického

Koordinuje objednávanie, nákup a dovoz zdravotníckeho materiálu a liekov, potravín a dalšieho materiálneho zabezpečenia potrebného pre chod celého zdravotníckeho zariadenia.

 
 

 

PortrétKontakt

Pemax-Nefro s.r.o.

SV. Jakuba 21
085 01
Bardejov

054/4788475

pemaxaef@stonline.sk


Archív

Kalendár
<< júl / 2020 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 95868
Mesiac: 2414
Deň: 91